Turite klausimų? Paklauskite eksperto +48 693 360 906

Apie įmonę

 

Užsiimančios aliuminio ratlankių dažymu/ atnaujinimu įmonės nustato vis didesnius reikalavimus lako dangoms ant aliuminio ratų. Svarbu ne tik gera detalių išvaizda, bet ir didelis mechaninis atsparumas bei atsparumas aplinkos poveikiams (UV, drėgmei, druskai ar automobiliniams chemikalams).

Atsižvelgdami į rinkos poreikius, pristatome profesionalią „RIMCO“ aliuminio ratlankių lakavimo/ atnaujinimo sistemą. Tai vertikali sistema, kurią sudaro ant anksčiau mechaniškai (stiklinto, smėliasraučiu šlifuoto) ar chemiškai paruošto aliuminio ratlankio trijų dažų sluoksnių padengimas. Atskiri sluoksniai pasižymi specifinėmis savybėmis, todėl užtikrina tinkamas visos dangos charakteristikas. Ši sistema funkcionuoja pasaulinėje rinkoje ir ją išbandė didžiausi pasaulyje aliuminio ratlankių gamintojai. „RIMCO“ prieinamas „FarCo Sp. z o.o.“ pasiūlyme nuo 2019 m. gruodžio mėnesio, o visus produktus gamina „FreiLacke“, pasaulinis aliuminio ratlankių lako dangų gamybos lyderis.

Jie taip pat puikiai tinka lengvojo lydinio ratlankiams atnaujinti, ką patvirtina didelis šios dažymo formos populiarumas Europoje, pvz., Didžiojoje Britanijoje. Dėl to, kad vizualinius efektus suteikia skysti baziniai dažai, dažymo technologija reikalauja turėti abi dažymo stotis:. milteliniam ir skystajam dažymui. Būtina taip pat krosnis detalėms šildyti, nes skystieji dažai reikalauja terminio kietinimo nuo 150 iki 170 laipsnių temperatūroje. Gruntas yra milteliniai, turintys specializuotų savybių, pagaminti iš epoksidinių ir poliesterinių dervų mišinio dažai. Kitas suteikiantis dažyto ratlankio išvaizdą sluoksnis tepamas skystu pavidalu ir sukietinamas krosnyje. Paskutinis sistemos sluoksnis yra atliekantis daugiausiai apsauginę funkciją bespalvis lakas, kurį galima tepti tiek skystu, tiek milteliniu pavidalu. Atskirų sluoksnių savybės pateikiamos lentelėje. Atskiri sistemos sluoksniai yra suprojektuoti taip, kad tepimas, sukibimas ir suderinimas su kitu sluoksniu būtų lengvas. Sistemos visuma užtikrina puikų vizualinį efektą bei pilną mechaninę bei antikorozinę dažytų detalių apsaugą. Be to, palyginti su rinkoje labai dažnai naudojamu tipiniu dviejų ar trijų sluoksnių milteliniu dažymu, šis pasiūlymas yra konkurencinis tiek ekonomiškumo, tiek estetikos požiūriu.

Kontaktas

RIMCO RIMS RENOVATION SYSTEM

 

FarCo Sp. z o.o.

ul. Stanisława Szymańskiego 11

87-100 Toruń

Poland

tel. +48 785 831 334

biuro@farco.pl

 

RimCo Project Manager

Dawid Gdula

tel. +48 693 360 906

dawid.gdula@farco.pl

 

 

 

Svetainė naudoja slapukus siekiant teikti paslaugas Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Daugiau informacijos galite rasti Polityce Prywatności. Privatumo Politikoje

Sutinku