Turite klausimų? Paklauskite eksperto +48 693 360 906

Bespalvis lakas

Paviršiniai bespalviai lakai

Aukštos klasės paviršinis bespalvis lakas, skirtas naudoti kaip trečiasis sluoksnis, „uždarantis“ „RIMCO“ aliuminio ratų atnaujinimo sistemą. 
 

Paviršiniai, bespalviai skysti lakai gaminami naudojant tas pačias dervas ir skiediklius kaip ir baziniai dažai. Dėl to jie turi panašias dangos savybes (termoreaktyvūs, labai gerai sukimba su baziniais dažais, labai efektyvūs, labai didelis atsparumas UV, labai geros sukurtos dangos mechaninės savybės ir cheminis atsparumas), be to, jiems būdingas labai didelis skaidrumas, dėka ko jie nekeičia bazinių dažų spalvos. Jie būna įvairaus blizgesio, pvz. giliai matiniai, pusiau matiniai, labai blizgūs.

Paviršiniai bespalviai lakai

Bespalviai, paviršiniai milteliniai lakai taip pat yra labai specializuoti produktai, skirti naudoti kaip trečiasis „RIMCO“ sistemos sluoksnis. Jie visų pirma pasižymi labai dideliu skaidrumu (ypač milteliniai akrilo dažai), todėl „RIMCO“ baziniais dažais nudažyti ratai, perdažyti bespalviu laku, atrodo lygiai taip pat. Tai yra milteliniai dažai, skirti naudoti elektrostatiniu metodu, labai gerai sukimba su baziniais dažais, pasižymi labai geru išpilstymu bei turi puikias sukurtos dangos mechanines ir cheminio atsparumo savybes.

Kontaktas

RIMCO RIMS RENOVATION SYSTEM

 

FarCo Sp. z o.o.

ul. Stanisława Szymańskiego 11

87-100 Toruń

Poland

tel. +48 785 831 334

biuro@farco.pl

 

RimCo Project Manager

Dawid Gdula

tel. +48 693 360 906

dawid.gdula@farco.pl

 

 

 

Svetainė naudoja slapukus siekiant teikti paslaugas Savo naršyklėje galite nurodyti saugojimo ar prieigos prie slapukų sąlygas.
Daugiau informacijos galite rasti Polityce Prywatności. Privatumo Politikoje

Sutinku